משאבות חימום לבריכה - להתאים את המשאבה לבריכה שלכם | מרכז הבריכות

משאבות חימום לבריכה

חשבתם שמשאבות נועדו בעיקר על מנת שמור על מי הבריכה נקיים בשילוב עם פילטרים? משאבות חימום לבריכה מבטיחות כי המים בבריכה ישמרו על טמפרטורה אחידה ונעימה, מושלמת לשחייה והנאה. בין אם הבריכה שלכם מקורה ובין אם היא פתוחה, אצלנו ב-Center pools תמצאו מגוון רחב ומקצועי מאוד של משאבות חימום בשלל גדלים והספקים. כחלק מהשירות, אתם מקבלים שנתיים אחריות על המשאבות, כך שתיהנו מראש שקט, מים חמים ונעימים והנאה מושלמת בבריכה שלכם.

מותגי משאבות החימום לבריכה מהטובות בישראל


בישראל אפשר לראות לצד בריכות ציבוריות ובריכות גדולות לשימוש המוני, יותר ויותר בריכות פרטיות קטנות וגדולות. אלה בריכות שהותקנו בבתים פרטיים וכן במגדלי מגורים יוקרתיים. ב-Center pools תוכלו למצוא מגוון רחב של משאבות חימום מקצועיות, לכל סוגי הבריכות, עם תפוקת עבודה מעולה וגם עלות חסכונית לשימוש שוטף. בין היתר תוכלו להזמין את המותגים המובילים כגון:

🔥 משאבות מוסטנג
🔥 משאבות חימום i-sol
🔥 משאבות חימום גדיר
🔥 משאבות KT
🔥 Lagoon
🔥 אלפין

מבטיחים לכם את חום המים הנעים


אצלנו ב- Center pools כל הפתרונות לבריכות, החל מהקמת בריכות, דרך חימום בריכות וכלה בפתרונות לניקוי בריכות. בזכות הפתרונות המעולים לחימום בריכות, אנו יכולים להבטיח לכם את המים החמימים והנעימים בבריכה שלכם, לאורך כל השנה. בבחירת המשאבה המתאימה כדאי להביא בחשבון את הדברים הבאים:

✔️ ההספק – לחימום בריכות ניתן למצוא משאבות חימום בהספקים של 3.5 קילווואט, 6 קילווואט, 17 קילווואט וגם הרבה יותר מזה.
✔️ טווח המחירים – משאבות חימום לבריכות קטנות, עיליות ואחרות, נמכרות במחירים של החל מאלפי שקלים בודדים ועד לעשרים אלף ₪ ויותר. מערכות גדולות במיוחד, שמגיעות להספקים מרשימים כגון 30 או 45 קילוואט נועדו לחמם בריכות גדולות למדי ומחירן בהתאם.
✔️ חד פאזי או תלת פאזי – כאשר צריכים כושר חימום חזק במיוחד, לא רק ההספק ראוי לציון אלא גם מערכת החשמל, חד פאזי או תלת פאזי. המשאבות הקטנות יחסית תומכות בחד פאזי אך הגדולות והחזקות יותרת עובדות היטב על מערכת חשמל תלת פאזי.

לסיום, אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול במיוחד של משאבות חימום, מהמותגים הטובים, היעילים והנחשבים בעולם. לבריכות עיליות, לבריכות חפורות, לבריכות מכל סוג ולכל נפח של מים, נוכל לתפור לכם את הפתרון הרצוי ביותר.
מוזמנים לפנות בכל שאלה וליהנות ממקצועיות, ניסיון רב, ובריכה עם כל השיפורים שרק אפשר לבקש. מים חמים ונעימים, צלולים ונקיים, בכל רגע, לכל השנה.