הרובוטים שלנו לניקוי בריכות - כל המותגים | מרכז הבריכות

הרובוטים שלנו לניקוי לבריכה

אמצעי ניקוי רובוטיים משוכללים יכולים להבטיח את ניקיון בריכת השחייה, בקלות, במהירות וללא מאמץ. בין הדגמים הפופולריים ביותר ניתן למצוא את מותגי אקווטרון ואת מותגי דולפין מיטרוניקס. אם אתם מחפשים רובוט ניקוי לבריכה, אחד המוצרים הללו ישמור על צלילות המים וניקוי הבריכה מכל הכיוונים. ב- Center pools תמצאו מגון רחב של פתרונות לבריכה, כולל דגמים מגוונים ממותגי הרובוטים המובילים ביותר. כל המוצרים מיוצרים על פי התקנים המובילים, בטוחים, איכותיים ועמידים ביותר. לרשותכם מותגים בטווח מחירים רחב, לבריכות בכל הגדלים.

דולפין, רובוט ניקוי לבריכה


המותג דולפין, זהו רובוט ניקוי לבריכה שמגיע בדגמים שונים המוצעים עם שנה עד שנתיים אחריות. בין הדגמים המבוקשים ביותר:

🧹 דולפין s – 100: פתרון קטן, קומפקטי ונוח לתפעול. דגם רובוטי מעולה לניקוי בריכות, נמכר במחיר נוח מאוד, מתאים במיוחד לניקוי בריכות קטנות. מנקה בצורה טובה מגוון רחב של בריכות, הן את רצפת הבריכה והן את דפנותיה (הקירות).

🧹 דולפין s – 200: דגם מתקדם וחזק בצורה ראויה לציון. זהו הדגם של רובוט לניקוי בריכה, שיודע לטפס על קירות הבריכה ומצחצח ומבריק היטב גם את הרצפה וגם את קו המים (שצובר לכלוך). מצויד במערכת סינון מרובת שכבות ומסוגל לבצע ניקוי פעיל, לרבות חיידקים, בקטריות ולכלוכים אחרים.

🧹 דולפין s – 300: דגם 300 ו-300 איי, אלה הדגמים המובילים שכוללים פונקציות מיוחדות. לדוגמא, ניתן לשליטה ידנית, לבחור הגדרת תוכניות ניקוי שונות, ניקוי על פי זמנים עם השהייה. דגם 300i המשוכלל ביותר מתאים לתפעול על ידי שימוש באפליקציה חכמה. ניתן להגדיר מחזורי ניקוי שונים, ניקוי של בריכות בגדלים שונים, רצפה, דפנות, סינון מגוון סוגי לכלוך. גישה משופרת למסנן, לצרכי ניקוי מהיר.

סדרת אקווטרון, רובוטים לניקוי בריכות


סדרת אקווטרון המובילה לניקוי בריכות כוללת קו מוצרים לניקוי בריכות ציבוריות וכן קו מוצרים רחב שמתאים לניקוי כל סוגי הבריכות הפרטיות. רובוט ניקוי בריכות זה מכיל את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לניקוי בריכות, פרי פיתוח ישראלי. אלה רובוטים שנמכרים במספר יחידות עצום, לא רק בישראל אלא גם במדינות רבות מעבר לים לרבות בשוק האמריקאי.

🧹 אקווטרון אלמוג  – מצויד בפילטר תחתון, עם איכות סינון יוצאן מן הכלל. מבצע את הניקוי על ידי יניקה וסינון, משולב קרצוף של גובה קו המים.

🧹 אקווטרון סער – רובוט ניקוי בעל מערכת הנעה משוכללת, אידיאלי לבריכות עיליות. פילטרים נשלפים, קיבולת פסולת גבוהה ותפעול נוח וידידותי למשתמש.

 
  • רובוט S200
  • מבצע! רובוט S100 דולפין מיטרוניקס